Kataras

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Kataras parduodamo būsto.

Nekilnojamasis turtas parduodamas Katare

Kataras yra šalis Arabijos pusiasalyje, kurios teritorija apima sausringą dykumą ir ilgą paplūdimių ir kopų pakrantę Persijos įlankoje. Pakrantėje yra ir sostinė Doha, garsėjanti futuristiniais dangoraižiais ir avangardo architektūra, įkvėpta senovės islamo tradicijų. Kataras į pietus ribojasi su Saudo Arabija ir yra kitaip apsuptas Persijos įlankos. Nekilnojamojo turto rinka Katare tik neseniai atsivėrė ne Katarui. Katare užsieniečiams leidžiama pirkti nekilnojamąjį turtą tik kai kuriuose numatytuose pastatuose.

Vienas iš parduodamo nekilnojamojo turto Katare pranašumų yra tas, kad savininkai tam tikromis sąlygomis automatiškai turi teisę gauti sau ir artimiausiems šeimos nariams leidimą gyventi.

Nepaisant sunkios geopolitinės situacijos, šalis ir toliau daug dėmesio skiria naujų ir nuolat tobulėjančių nekilnojamojo turto pasiūlymų realizavimui. Tam pritaria nekilnojamojo turto plėtra, planuojama surengti 2022 m. FIFA pasaulio taurę.

Nekilnojamojo turto rinka per pastaruosius metus patyrė daug pokyčių ir, nors akcijos ir toliau parduodamos, dėl ekonominio klimato ir tolesnio nekilnojamojo turto pasiūlos yra didelis kainų mažėjimo spaudimas. Nuomotojai ir savininkai reaguoja į šią dinamiką, kad užtikrintų geriausią kainą, nors jie skiriasi nuo kitų panašių nekilnojamojo turto pasiūlymų, siūlydami mėnesių nemokamą nuomą ir nemokamas komunalines paslaugas.

Katare parduodamo turto investuotojai sugebėjo užsitikrinti ilgalaikį kapitalo prieaugį, o kiti dabar naudojasi proga pradėti ieškoti kitų savo namų, nes turtas tampa prieinamesnis.

Naujų namų pagerinimas, persikėlimas į labiau pageidaujamas zonas ir net pirmą kartą įėjimas į nuosavybę daugeliui žmonių tampa realybe. Tai reiškia, kad nors komisiniai gali turėti mažesnę piniginę vertę, operacijų apimtys išlieka stiprios ir gali toliau augti.

Tikimasi, kad naujas užsienio nekilnojamojo turto įstatymo projektas padidins gyvenamojo ir komercinio nekilnojamojo turto pardavimus Katare, taip pat padidins tiesiogines užsienio investicijas, o kitas neigiamas poveikis gali būti padidėjęs užsienio turtas, įsteigiantis Katare regionines bazes.

Ieškantiems nekilnojamojo turto pardavimo Katare, įsikūrusiame daugiau nei vienoje bendruomenėje, o ne naujame ir dideliame miesto stiliaus pastate, „Mushireb“ pasiūlys puikų derinį.

„Lusail“ ir „Msheireb“ yra puikūs naujų ir patrauklių klientų Kataroje rajonų pavyzdžiai. Susidomėjimas šiomis sritimis ir kitomis kylančiomis kaimyninėmis šalimis, tokiomis kaip Al Sachama ir Umm Salal, pastebėjo nuolatinį vartotojų susidomėjimo augimą.

Populiariausi rajonai ir toliau yra „Perlas“, „Al Saddas“ ir „Vakarų įlanka“ apartamentams, o „Al Waab“ ir „Abu Hamour“ - viloms. Kalbant apie pardavimo rinką, „The Pearl“ ir toliau yra populiariausių sąrašų sąraše, kartu su „West Bay“ ir „West Bay Lagoon“.

  •  
    Kataras: vadovas ir priežastys investuoti į plytų

    Kataras: vadovas ir priežastys investuoti į plytų   Jei girdi apie Katarą, jūs negalite bet kada įsivaizduoti nuostabią ir labai turtingą šalį visais atžvilgiais. Puiki sąjunga tarp modernybės ir tradicijos, blizga ir perteklius kartu su minimaliu ir unikaliu stiliumi. Tai galėtų būti id ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 38474

Parduoda Kitas (komercinės paskirties) nekilnojamas turtas, Kataras, Ad Dawhah, Ad Dawhah, vilnius

150,000.00EUR
Parduoda
Kitas (komercinės paskirties) nekilnojamas turtas

6500 m²
Pardavimo projekto idėja, laivo statyba - JAE, Kataras. (INVESTUOTOJAI / PIRKĖJAI) l
Cod. 13402

Parduoda 3 miegamieji, Kataras, Al Ghuwariyah, The Pearl Island, The Pearl Island

788,716.71EUR
Parduoda
3 miegamieji

130 m²
Daugiau informacijos bus pateikta rimtų prašymu.
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB